44.134.58 - ALMA - Keramična skodelica s plutastim dnom, 280 ml
2,48 € +DDV
| Zaloga |
1 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.134.58 |
| Model | ALMA |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Mint |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 10.3 cm |
| Paket | 36/12 |
| Neto teža | 0.33 kg |
| Tisk | Laser, Tampon |
| Material | Ceramics, Keramika, Cork, Pluta |
| Zmogljivost | 280 ml |
| Črtna koda | 8605040059630 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.385 x 0.28 x 0.345 m |
| Teža bruto kartona | 12.34 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
44.152
JAVA SUBLI
Keramična sublimacijska skoledica z dnom iz plute, 400 ml
4,71 € +DDV
Na zalogi: 10.601
blizu

