44.134.58 - ALMA - Stoneware mug with cork bottom, 280 ml
2,48 € +DDV
| Stock |
1 |
Basic information
| Code | 44.134.58 |
| Model | ALMA |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Mint |
| Dimension | Ø 7.4 x 10.3 cm |
| Package | 36/12 |
| Net weight | 0.33 kg |
| Print type | Laser engraving, Pad printing |
| Material | Ceramics, Keramika, Cork, Pluta |
| Capacity | 280 ml |
| Bar code | 8605040059630 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 36 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.385 x 0.28 x 0.345 m |
| Carton gross weight | 12.34 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
Related products
close
close
close

