44.135.10 - AGNES - Keramična skodelica, 310 ml
2,70 € +DDV
| Zaloga |
6.913 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.135.10 |
| Model | AGNES |
| Opis | AGNES je keramična skodelica s preprostim dizajnom, namenjena vsakodnevni uporabi v pisarni ali doma. Odlikujejo jo čiste linije in moderna oblika, zaradi česar je vsestranska izbira za različne korporativne in promocijske namene. Mat zaključni sloj v kombinaciji z intenzivnimi barvami daje skodelici sodoben in vizualno privlačen značaj. Poleg tradicionalnih tehnik tiskanja je ta skodelica primerna tudi za graviranje, kar ponuja dodatne možnosti personalizacije. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 310 ml • Mat zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 9.9 cm |
| Paket | 36/12 |
| Neto teža | 0.30 kg |
| Tisk | Laser, Tampon, Preslikač |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 310 ml |
| Črtna koda | 8605040093917 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.39 x 0.25 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 11.60 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu


