10.189.30 - 4001 - Plastični kemični svinčnik
0,10 € +DDV
| Zaloga |
8.056 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.189.30 |
| Model | 4001 |
| Opis | Kemični svinčnik 4001 je že leta eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih pisalnih pripomočkov, zahvaljujoč svojemu preprostemu oblikovanju, zanesljivi konstrukciji in odličnemu razmerju med ceno in kakovostjo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in primeren za vsakdanjo uporabo, gumiran oprijem pa zagotavlja udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Svinčnik ima belo telo s sijočo površino, kar mu daje čist in profesionalen videz. Na voljo v široki barvni paleti je model 4001 idealna izbira za promocijske kampanje, dogodke in obsežno blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Belo telo • Sijoča površina • Dolgoletni najbolje prodajani model • Široka barvna paleta • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo • Idealen za vsakdanjo in promocijsko uporabo |
| Barva | Rdeča |
| Dimenzija | Ø 0.9 x 14.6 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040089095 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.435 x 0.325 x 0.195 m |
| Teža bruto kartona | 7.86 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
+ 2 Barve
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu
+ 4 Barve
blizu



