Osnovni podatki
| Koda | 10.083.10 |
| Model | 521 |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605025614458 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.31 x 0.18 m |
| Teža bruto kartona | 9.26 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 9 Barve
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 5 Barve
blizu
blizu



