10.183.12 - 3001 - Plastični kemični svinčnik
0,12 € +DDV
| Zaloga |
7.450 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.183.12 |
| Model | 3001 |
| Opis | Kemični svinčnik 3001 je eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih pisalnih pripomočkov, zahvaljujoč svoji zanesljivi konstrukciji, modernemu oblikovanju in odličnemu razmerju med ceno in kakovostjo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in primeren za vsakdanjo uporabo, gumiran oprijem pa zagotavlja udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Posebna vizualna značilnost je koncept ujemajočih se barv, pri katerem so vsi sestavni deli v enakem odtenku, v kombinaciji s sijoč površino, ki poudari eleganten videz. Na voljo v široki barvni paleti je model 3001 idealna izbira za promocijske kampanje, dogodke in obsežno blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Ujemajoče se barve (vsi deli v enaki barvi) • Sijoča površina • Dolgoletni najbolje prodajani model • Široka barvna paleta • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo • Idealen za vsakdanjo in promocijsko uporabo |
| Barva | Siva |
| Dimenzija | Ø 0.9 x 14.6 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040042236 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.427 x 0.327 x 0.198 m |
| Teža bruto kartona | 7.84 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
+ 2 Barve
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu
+ 4 Barve
blizu


