38.190.10 - HOOK - Magnetno držalo za mobilni telefon v avtomobilu z brezžičnim polnilnikom, 15W, in RGB svetlobo
19,01 € +DDV
| Zaloga |
838 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.190.10 |
| Model | HOOK |
| Opis | Prožno avtomobilsko držalo za telefon z integriranim brezžičnim polnilnikom za hitro brezžično polnjenje do 15 W. Opremljeno z magnetnim sistemom pritrditve za varno držanje telefona in RGB ambientalno osvetlitvijo za sodoben vizualni učinek. Inteligenten brezžični prenos energije in zaznavanje tujih predmetov (FOD) zagotavljata varno in zanesljivo polnjenje med vožnjo. Dobavljivo s polnilnim kablom in dodatnim kovinskim obročem za telefone brez vgrajene magnetne podpore. Ključne značilnosti: Avtomobilsko držalo za telefon z brezžičnim polnilnikom • Brezžično polnjenje do 15 W • Magnetni sistem pritrditve telefona • RGB ambientalna osvetlitev • Inteligenten nadzor prenosa energije • Zaznavanje tujih predmetov (FOD) • Type-C polnilni priključek • Prožna pritrditvena roka • Kovinski obroč za nemagnetne telefone • Polnilni kabel vključen • Primerno za znamčenje • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 23.5 cm |
| Paket | 40/1 |
| Neto teža | 0.21 kg |
| Tisk | Tampon |
| Dodatki | Magnet, Darilna embalaža, Brezžični polnenje |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 15 W |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073889631 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.285 x 0.29 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 8.74 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 850440909000 |
Podobni izdelki

