38.046.10 - GLIDE - Držalo za mobilne telefone v avtomobilu
2,60 € +DDV
| Zaloga |
4.092 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.046.10 |
| Model | GLIDE |
| Opis | Avtomobilski držalo za mobilni telefon s sistemom pritrditve na prezračevalne reže vozila. Zagotavlja stabilno in varno pozicijo telefona med vožnjo. Opremljeno s snemljivo ploščico za znamčenje, kar ga dela praktičen promocijski dodatek za vsakodnevno uporabo. Ključne značilnosti: Avtomobilski držalo za mobilni telefon • Pritrditev na prezračevalne reže • Stabilno držanje telefona • Snemljiva ploščica za znamčenje • Enostavna uporaba • Primerno za znamčenje • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9.2 x 10.5 x 11 cm |
| Paket | 54/27/1 |
| Neto teža | 0.09 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Črtna koda | 8605040088012 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 54 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.54 x 0.32 x 0.28 m |
| Teža bruto kartona | 5.50 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |
Podobni izdelki
38.190
HOOK
Magnetno držalo za mobilni telefon v avtomobilu z brezžičnim polnilnikom, 15W, in RGB svetlobo
19,01 € +DDV
Na zalogi: 838
blizu

