21.010.10 - FUEGO - Kremen vžigalnik
0,20 € +DDV
| Zaloga |
14.190 |
Osnovni podatki
| Koda | 21.010.10 |
| Model | FUEGO |
| Opis | Vžigalnik FUEGO s kremenčkom je klasičen in zanesljiv promocijski model, primeren za vsakodnevno uporabo. Enostaven dizajn in funkcionalnost ga delata praktično rešitev za obsežne kampanje in široko distribucijo. Ključne lastnosti: Vžigalnik s kremenčkom • Material: ABS • Mehak plamen • Polnilni • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 7.8 x 2.3 x 1.1 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kremen |
| Črtna koda | 8605040094525 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.27 x 0.27 m |
| Teža bruto kartona | 16.97 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |
Podobni izdelki
blizu


