41.137.10 - FLUID MINI - Termovka, 260 ml
4,35 € +DDV
| Zaloga |
725 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.137.10 |
| Model | FLUID MINI |
| Opis | FLUID MINI je kompaktna različica najbolj prepoznavne oblike termovke iz kolekcije FLUID, zasnovana za uporabnike, ki potrebujejo praktičnost v manjšem formatu. Ohranja enak univerzalen dizajn, ki se široko uporablja v promocijskih kampanjah, vendar v mini velikosti, kar jo naredi idealno za otroke, krajše izlete, potovanja ali vsakodnevno nošenje. Zahvaljujoč dvojni steni z vakuumsko izolacijo FLUID MINI zanesljivo ohranja temperaturo pijač kljub manjši prostornini. Ta model je funkcionalen promocijski izdelek in poslovno darilo, primerno za brandiranje in široko uporabo. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 350 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 6.7 x 20.5 cm |
| Paket | 24/1 |
| Neto teža | 0.28 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Črtna koda | 8605040033128 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 24 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.47 x 0.325 x 0.225 m |
| Teža bruto kartona | 6.96 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
+ 2 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu





