Osnovni podatki
| Koda | 41.096.10 |
| Model | FLUID |
| Opis | FLUID je vakuumsko izolirana termovka iz nerjavečega jekla 304, z najboljšo in najbolj prepoznavno obliko steklenice na svetu, kar jo naredi varno in vsestransko izbiro za vsakodnevno uporabo. Je idealna spremljevalka za delo, potovanja, vadbo, pisarno ali aktivnosti na prostem, zahvaljujoč kombinaciji funkcionalnosti, vzdržljivosti in brezčasnega dizajna. Z vakuumsko izolacijo steklenica FLUID učinkovito ohranja temperaturo pijač, jih ohranja tople ali hladne do 12 ur. Uporaba nerjavečega jekla 304 zagotavlja odpornost proti koroziji, dolgo življenjsko dobo in ohranjanje naravnega okusa pijač brez neželenih vonjav. Termovka FLUID prihaja v darilni škatli, kar jo naredi odlično izbiro za poslovna darila, promocijske kampanje in brandiranje ter za osebno vsakodnevno uporabo. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 500 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 6.8 x 25.5cm |
| Paket | 25/1 |
| Neto teža | 0.32 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 500 ml |
| Črtna koda | 8605040025994 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 25 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.39 x 0.3 m |
| Teža bruto kartona | 8.82 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu





