41.163.90 - CALDO SUBLI - Termovka za sublimacijo, 500 ml
7,84 € +DDV
| Zaloga |
2.673 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Opis | CALDO SUBLI ima enako prepoznavno obliko kot model CALDO, z dodatno prednostjo sublimacijske prevleke, ki omogoča maksimalno priložljivost pri personalizaciji. To naredi steklenico še posebej primerno za kreativne promocijske kampanje, polnobarvne dizajne, ilustracije in fotografske tiske. Z dvojno steno z vakuumsko izolacijo steklenica učinkovito ohranja temperaturo pijač. Predstavljena v darilni škatli je CALDO SUBLI odličen promocijski izdelek in poslovno darilo. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 500 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Bambusov vrh pokrovčka • Ročaj za nošenje • Sublimacijska prevleka • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 22.5 cm |
| Paket | 24/1 |
| Neto teža | 0.33 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Bamboo, Bambus, Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 500 ml |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605040039540 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 24 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.475 x 0.32 x 0.25 m |
| Teža bruto kartona | 8.30 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu



