41.114.10 - CALDO - Termovka, 500 ml
6,58 € +DDV
| Zaloga |
3.881 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.114.10 |
| Model | CALDO |
| Opis | CALDO je termovka s standardno prostornino 500 ml, zasnovana za vsakodnevno uporabo tako v poslovnem kot zasebnem okolju. Značilni dizajnerski element je bambusov vrh pokrovčka, ki dodaja naraven vizualni poudarek in je prav tako primeren za tisk in personalizacijo. Zahvaljujoč dvojni steni z vakuumsko izolacijo steklenica zanesljivo ohranja temperaturo pijač skozi cel dan, medtem ko ročaj za nošenje izboljša enostavnost uporabe na poti. Predstavljena v darilni škatli je CALDO funkcionalen in vizualno privlačen promocijski izdelek in poslovno darilo. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 500 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Bambusov vrh pokrovčka • Ročaj za nošenje • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 22.5 cm |
| Paket | 24/1 |
| Neto teža | 0.34 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Bamboo, Bambus, Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 500 ml |
| Črtna koda | 8605040067598 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 24 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.379 x 0.4 x 0.255 m |
| Teža bruto kartona | 8.35 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu



