53.032.10 - BAKI - Klobuk iz tkanine, opran
2,73 € +DDV
| Zaloga |
4.765 |
Osnovni podatki
| Koda | 53.032.10 |
| Model | BAKI |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 150/25/1 |
| Neto teža | 0.07 kg |
| Tisk | Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Unisex |
| Črtna koda | 8605073860760 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 150 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.35 m |
| Teža bruto kartona | 11.16 kg |
| Volumen kartona | 0.09 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 650500300000 |
Podobni izdelki
blizu

