Osnovni podatki
| Koda | 10.039.10 |
| Model | 505 |
| Opis | Kemični svinčnik 505 je eden izmed najbolje prodajanih promocijskih pisalnih pripomočkov, znan po svoji zanesljivi konstrukciji in odličnem razmerju med ceno in kakovostjo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo, gumiran oprijem pa zagotavlja udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Sijoča površina telesa daje svinčniku moderen in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela idealno izbiro za promocijske kampanje, dogodke in obsežno blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Eden izmed najbolje prodajanih modelov • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo • Široka barvna paleta • Sijoča površina telesa • Idealen za vsakdanjo in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.7 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8606010012389 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.43 x 0.3 x 0.19 m |
| Teža bruto kartona | 9.38 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 8 Barve
blizu
+ 5 Barve
blizu
blizu
+ 2 Barve
blizu
+ 5 Barve
blizu
blizu



