10.190.10 - 505 C - Plastični kemični svinčnik
0,18 € +DDV
| Zaloga |
55.884 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.190.10 |
| Model | 505 C |
| Opis | Kemični svinčnik 505 C je eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih pisalnih pripomočkov, cenjen zaradi odličnega razmerja med ceno in kakovostjo ter univerzalnega oblikovanja, primernega za obsežno blagovno znamčenje. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo, gumiran oprijem pa zagotavlja udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Posebna vizualna značilnost je kombinacija belega telesa z ujemajočimi se barvnimi detajli, poudarjena s sijočo površino, ki daje svinčniku moderen in profesionalen videz. Na voljo v široki barvni paleti je model 505 C idealna izbira za promocijske kampanje, dogodke in vsakdanjo uporabo. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Eden izmed najbolje prodajanih modelov • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo • Široka barvna paleta • Belo telo z ujemajočimi se barvnimi detajli • Sijoča površina telesa • Idealen za vsakdanjo in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.7 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040053317 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.43 x 0.3 x 0.18 m |
| Teža bruto kartona | 8.98 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 8 Barve
blizu
+ 9 Barve
blizu
+ 5 Barve
blizu
+ 2 Barve
blizu
blizu




