Osnovni podatki
| Koda | 20.069.10 |
| Model | LUSS SOFT |
| Opis | Elektronski vžigalnik LUSS SOFT s soft-touch površino nudi udoben oprijem in sodoben videz, kar ga dela privlačen promocijski izdelek. Ključne lastnosti: Elektronski vžigalnik • ABS • Mehak plamen • Polnilni • Soft-touch površina • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.3 x 3.5 x 1.4 cm |
| Paket | 600/30 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Elektronski |
| Črtna koda | 8605040022795 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.389 x 0.358 x 0.215 m |
| Teža bruto kartona | 13.86 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |



