34.376.71 - INSPIRE - Voščene barvice, 6/1
0,25 € +DDV
| Zaloga |
31.204 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.376.71 |
| Model | INSPIRE |
| Opis | Kompakten set voščenk, odličen za otroke, šolske dejavnosti in promocijska darila. Vključuje 6 voščenk, pakiranih v kraft kartonski etui z majhnim sprednjim oknom za hiter pregled vsebine. Lahek in praktičen, idealen za ustvarjalne delavnice in dogodke. Ključne značilnosti: Set voščenk • 6 voščenk • Kraft kartonska embalaža z oknom • Primerno za šolo in otroške dejavnosti • Odlično za promocijska darila |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 9 x 5.1 x 0.9 cm |
| Paket | 400/100 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Paper, Papir |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040022603 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 400 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.295 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 15.64 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960910900000 |
Podobni izdelki
blizu


