38.129.10 - INDUCTOR 60W 6IN1 - USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
| Zaloga |
3 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.129.10 |
| Model | INDUCTOR 60W 6IN1 |
| Opis | INDUCTOR 60W 6IN1 je USB kabel za polnjenje in prenos podatkov z dvojnim vhodom (USB-A/Type-C) in tremi izhodi (Micro-USB, Lightning in Type-C), ki pokriva potrebe polnjenja večine sodobnih naprav. Idealen je za uporabo doma, v pisarni, na poti ali med potovanjem. Dolžina kabla 1,2 m ponuja dodatno udobje za vsakodnevno uporabo. Izdelek vključuje mehanizem za samodejno zvijanje kabla, ki preprečuje zapletanje in omogoča urejeno, kompaktno shranjevanje. Z močjo polnjenja do 60 W (Type-C/Type-C) je primeren za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov in powerbank naprav. Kabel ima prostorno plastično ohišje s srednjim aluminijastim delom, ki je primeren za lasersko graviranje, kar ga naredi za privlačno promocijsko in poslovno darilo. Podpora za PD (Power Delivery) omogoča hitrejše in pametnejše polnjenje, samodejno prilagajanje moči priključeni napravi in izboljšano varnost, ki ščiti naprave in baterije pred pregrevanjem in preobremenitvijo. Dobavlja se v darilni škatli. Ključne lastnosti: Material: plastika, aluminij • Dolžina kabla: 1,2 m • Tip kabla: izvlečni (samodejno zvijanje) • Vhod: USB-A/Type-C • Izhodi: Micro-USB, Lightning, Type-C • Moč polnjenja: do 60 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Združljivo z: powerbank napravami, mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 100/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Aluminum, Aluminij, Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073864546 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.5 x 0.325 x 0.36 m |
| Teža bruto kartona | 8.66 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Podobni izdelki
38.048
FURIO 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 240W
5,57 € +DDV
Na zalogi: 6.544
blizu
38.125
FLASH 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,64 € +DDV
Na zalogi: 13.258
blizu
38.126
FLET 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
3,49 € +DDV
Na zalogi: 11.470
blizu
38.171
FELIX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, s funkcijo privezka za ključe, 2 v 1, 60W
4,09 € +DDV
Na zalogi: 3.971
blizu
38.172
KEPLER 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,58 € +DDV
Na zalogi: 12.638
blizu
38.186
MAX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 100W
9,56 € +DDV
Na zalogi: 3.010
blizu
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu
blizu

