38.164.10 - HAMILTON - Polnilnik za mobilne naprave za avtomobil, 84W
9,75 € +DDV
| Zaloga |
5.984 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.164.10 |
| Model | HAMILTON |
| Opis | Avtomobilski polnilnik za mobilne naprave s skupno izhodno močjo do 84 W, združljiv z avtomobili in tovornjaki (12–24 V). Omogoča sočasno polnjenje do treh naprav s kombinacijo priključkov USB-A, Type-C in integriranega zložljivega kabla. Podpira hitro polnjenje prek tehnologij PD in PPS, kar ga dela močan in praktičen dodatek za vsakodnevno in poslovno uporabo v vozilih. Ključne značilnosti: Avtomobilski polnilnik za mobilne naprave • Skupna izhodna moč do 84 W • Polnjenje do 3 naprav sočasno • Vhod: 12–24 V (združljivo z avtomobili/tovornjaki) • USB-A izhod do 18 W • Type-C PD izhod do 30 W • PPS podpora do 33 W • Integrirani zložljivi kabel • Hitro polnjenje • Primerno za znamčenje • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 54/1 |
| Neto teža | 0.09 kg |
| Črtna koda | 8605073811915 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 54 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.33 x 0.28 x 0.3 m |
| Teža bruto kartona | 5.48 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 850440309000 |
Podobni izdelki
blizu

