34.512.10 - GEO - Notes s svinčnikom
1,57 € +DDV
| Zaloga |
2.519 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.512.10 |
| Model | GEO |
| Opis | Kompakten okolju prijazen zvezek za zapisovanje idej, beležk in dnevnih nalog na poti. Vključuje 60 praznih strani, pri čemer je prva stran v barvi, ki se ujema s plastičnimi deli svinčnika. Priložen je kemični svinčnik z recikliranimi deli in modrim črnilom, kovinska spiralna vezava pa zagotavlja trajnost in trdnost. Ključne značilnosti: Zvezek • 60 praznih strani • Barvno usklajena prva stran • Kemični svinčnik z recikliranimi deli in modrim črnilom • Kovinska spiralna vezava • Kompakten in praktičen • Okolju prijazen koncept |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 18 x 13 x 1.3 cm |
| Paket | 50/25/1 |
| Neto teža | 0.12 kg |
| Tisk | Sito |
| Material | Paper, Papir |
| Vrsta papirja | Beli |
| Črtna koda | 8605040087855 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.32 x 0.205 m |
| Teža bruto kartona | 6.62 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
blizu


