32.358.10 - GARFIELD 22 - Skleda za hišne ljubljenčke, 400 ml
2,08 € +DDV
| Zaloga |
744 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.358.10 |
| Model | GARFIELD 22 |
| Opis | GARFIELD 22 je praktična posoda za hišne ljubljenčke s kapaciteto 400 ml, zasnovana za večje hišne ljubljenčke. Izdelana iz kakovostnega nerjavnega jekla z gumijasto protizdrsno podlago zagotavlja stabilnost med hranjenjem. Ta funkcionalen in trajen izdelek je idealen promocijski artikel za podjetja v industriji hišnih ljubljenčkov in kampanje, osredotočene na hišne ljubljenčke. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo • Kapaciteta: 400 ml • Gumijasta protizdrsna podlaga |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 16 x 21.4 x 5 cm |
| Paket | 72/1 |
| Neto teža | 0.13 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 400 ml |
| Črtna koda | 8605073826742 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 72 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.22 x 0.23 x 0.4 m |
| Teža bruto kartona | 10.46 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu

