32.357.26 - GARFIELD 16 - Skleda za hišne ljubljenčke, 150 ml
1,38 € +DDV
| Zaloga |
488 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.357.26 |
| Model | GARFIELD 16 |
| Opis | GARFIELD 16 je manjša posodica, zasnovana za manjše hišne ljubljenčke. Izdelana iz kakovostnega nerjavnega jekla, zagotavlja trajnost, enostavno vzdrževanje in higiensko vsakodnevno uporabo. Njen enostaven in funkcionalen dizajn jo naredi praktično za vsakodnevno hranjenje, medtem ko kapaciteta 150 ml naredi odličen promocijski artikel za kampanje in dogodke, povezane s hišnimi ljubljenčki. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo • Kapaciteta: 150 ml • Gumijasta protizdrsna podlaga |
| Barva | Turkizno modra |
| Dimenzija | 11.5 x 15.5 x 4.5 cm |
| Paket | 100/1 |
| Neto teža | 0.07 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 150 ml |
| Črtna koda | 8605073889266 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.32 x 0.17 x 0.285 m |
| Teža bruto kartona | 7.70 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu

