34.076.20 - FUNPLASTIC - Fleksibilen reflektivni trak
0,25 € +DDV
| Zaloga |
20.417 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.076.20 |
| Model | FUNPLASTIC |
| Opis | FUNPLASTIC je prožen odsevni trak, zasnovan za izboljšanje vidnosti in varnosti med gibanjem. Idealen je za sprehode, športne aktivnosti in dogodke na prostem, medtem ko njegove žive barve ga naredijo primernega tudi kot zabavni dodatek za zabave in glasbene festivale. Kot najugodnejši izdelek v svoji kategoriji je odlična izbira za velikopotezne promocijske kampanje in učinkovito blagovno znamčenje. Ključne lastnosti: Material: PVC • Odsevna funkcija • Prožen dizajn |
| Barva | Modra |
| Dimenzija | 33 x 3 cm |
| Paket | 500/100 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito |
| Material | PVC, PVC |
| Črtna koda | 8605025661223 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.26 x 0.115 m |
| Teža bruto kartona | 8.04 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

