41.199.10 - FLUID MAX - Vacuum insulated bottle, 750 ml
4,95 € +DDV
| Stock |
5.112 |
Basic information
| Code | 41.199.10 |
| Model | FLUID MAX |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Black |
| Dimension | O 8 x 30 cm |
| Package | 25/1 |
| Net weight | 0.48 kg |
| Capacity | 750 ml |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Additional equipment | Gift box |
| Print type | Laser engraving |
| Theme | SUMMER |
| Bar code | 8605040086513 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 25 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.445 x 0.445 x 0.34 m |
| Carton gross weight | 12.72 kg |
| Carton volume | 0.07 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |

