41.142.10 - FLOW - Termovka, 500 ml
6,58 € +DDV
| Zaloga |
0 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.142.10 |
| Model | FLOW |
| Opis | FLOW je osnovni model znotraj kolekcije FLOW in predstavlja eno izmed najbolj prepoznavnih oblik termovk, ki se široko uporabljajo v promocijskih kampanjah. Njegov čist in eleganten dizajn ga naredi zanesljivo izbiro za široko paleto poslovnih in promocijskih aplikacij. Ključna prednost tega modela je prašno barvana površina, ki povečuje odpornost proti praskam in obrabi, izboljšuje celotni videz tiskanega brandinga in prispeva k dolgotrajni vizualni kakovosti. V kombinaciji z dvojno steno z vakuumsko izolacijo FLOW zanesljivo ohranja temperaturo pijač skozi cel dan. Steklenica prihaja v darilni škatli in je primerna za brandiranje. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 500 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Prašno barvana površina • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 23 cm |
| Paket | 25/1 |
| Neto teža | 0.34 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 500 ml |
| Črtna koda | 8605040084281 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 25 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.415 x 0.41 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 8.96 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu




