38.126.10 - FLET 60W 6IN1 - USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
3,49 € +DDV
| Zaloga |
5.165 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.126.10 |
| Model | FLET 60W 6IN1 |
| Opis | FLET 60W 6IN1 je univerzalni USB kabel za polnjenje in prenos podatkov s klasično zasnovo. Z dvojnim vhodom (USB-A/Type-C) in tremi izhodi (Micro-USB, Lightning in Type-C) podpira široko paleto naprav, kar ga naredi idealnega za doma, pisarno, potovanja in vsakodnevno uporabo. Dolžina kabla 1,2 m ponuja dodatno udobje. Z močjo polnjenja do 60 W (Type-C/Type-C) lahko učinkovito polni pametne telefone, tablične računalnike, prenosnike in powerbank naprave. Kabel je izdelan iz tkanega najlona za izboljšano vzdržljivost in odpornost proti obrabi, medtem ko so aluminijasti priključki standard kakovosti v tej kategoriji in primerni za personalizacijo z laserskim graviranjem. Podpora za PD (Power Delivery) omogoča hitrejše, pametnejše polnjenje, samodejno prilagajanje moči priključeni napravi in izboljšano varnost, ki ščiti tako napravo kot njeno baterijo. Dobavlja se v darilni škatli, zato je FLET 60W 6IN1 odlično promocijsko in poslovno darilo. Ključne lastnosti: Material: aluminij, najlon • Dolžina kabla: 1,2 m • Vhod: USB-A/Type-C • Izhodi: Micro-USB, Lightning, Type-C • Moč polnjenja: do 60 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Združljivo z: powerbank napravami, mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 80/10/1 |
| Neto teža | 0.07 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Nylon, Najlon, Aluminum, Aluminij |
| Zmogljivost | 60 W |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, USB 2.0, Lightning izhod, Vhod tipa C, Micro USB izhod |
| Črtna koda | 8605025654584 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 80 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.365 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 6.74 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Podobni izdelki
38.125
FLASH 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,64 € +DDV
Na zalogi: 13.258
blizu
38.129
INDUCTOR 60W 6IN1
USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
Na zalogi: 5.342
blizu
38.171
FELIX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, s funkcijo privezka za ključe, 2 v 1, 60W
4,09 € +DDV
Na zalogi: 3.971
blizu
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu
blizu

