38.171.10 - FELIX 2IN1 - USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, s funkcijo privezka za ključe, 2 v 1, 60W
4,09 € +DDV
| Zaloga |
3.971 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.171.10 |
| Model | FELIX 2IN1 |
| Opis | FELIX 2IN1 je kompakten USB kabel za polnjenje in prenos podatkov z edinstveno obliko in majhnimi dimenzijami, kar ga naredi izjemno enostavnega za nošenje – celo v žepu. Zahvaljujoč pritrdilni zanki ga je mogoče priročno pripeti na oblačila, torbe ali nahrbtnike, kar ga naredi za popoln pripomoček na poti in med potovanjem. Kabel ima dvojni vhod (USB-A/Type-C) in izhod Type-C, kar pokriva potrebe polnjenja večine sodobnih naprav doma, v pisarni ali med potovanjem. Z močjo polnjenja do 60 W (Type-C/Type-C) je primeren za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov in powerbank naprav. Izdelan iz tkanega najlona za izboljšano vzdržljivost in odpornost proti obrabi, priključki združujejo plastiko in aluminij ter zagotavljajo površino, primerno za lasersko graviranje blagovne znamke. Podpora za PD (Power Delivery) zagotavlja hitrejše, pametnejše polnjenje s samodejnim prilagajanjem moči in izboljšano varnostjo. Dobavlja se v darilni škatli, zato je FELIX 2IN1 odlično promocijsko in poslovno darilo. Ključne lastnosti: Material: aluminij, najlon, plastika • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Vhod: USB-A/Type-C • Izhod: Type-C • Moč polnjenja: do 60 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Pritrdilna zanka za enostavno nošenje • Združljivo z: powerbank napravami, mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 0.21 m |
| Paket | 160/20/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža, hitro polnjenje, Priključek tipa C |
| Material | Aluminum, Aluminij, Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 60 W |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, USB izhod, Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605025654614 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 160 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 4000 x 44 x 36 m |
| Teža bruto kartona | 12.00 kg |
| Volumen kartona | 6,336,000.00 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Video
Podobni izdelki
37.018
ONES 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 4.282
blizu
38.048
FURIO 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 240W
5,57 € +DDV
Na zalogi: 6.544
blizu
38.125
FLASH 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,64 € +DDV
Na zalogi: 13.258
blizu
38.126
FLET 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
3,49 € +DDV
Na zalogi: 11.470
blizu
38.129
INDUCTOR 60W 6IN1
USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
Na zalogi: 5.342
blizu

