34.518.71 - FANTASY - Barvanka, 9/1
1,96 € +DDV
| Zaloga |
5.887 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Opis | Praktičen barvni set, zasnovan za ustvarjalno zabavo na poti. Vključuje 20 listov za barvanje z različnimi motivi, 6 barvic, šilček in radirko. Set je pakiran v kartonsko mapo z ročajem, kar omogoča enostaven transport in je odlična izbira za otroke, šolske dogodke in promocijska darila. Ključne značilnosti: Barvni set • 20 ilustriranih listov • 6 barvic • Šilček in radirka • Kartonska mapa z ročajem • Idealen za otroke in promocijska darila |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 21 x 20 x 1.7 cm |
| Paket | 50/25/1 |
| Neto teža | 0.16 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Wood, Les, Paper, Papir |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040086285 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.445 x 0.44 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 8.88 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960910900000 |

