35.133.91 - FAIR - Vstavek za identifikacijsko kartico
0,16 € +DDV
| Zaloga |
46.156 |
Osnovni podatki
| Koda | 35.133.91 |
| Model | FAIR |
| Opis | Ekonomičen PVC vložek za ID kartice, zasnovan za jasen prikaz kartice brez odstranjevanja iz držala. Primeren za vsakodnevno poslovno uporabo in dogodke. Zasnovan za vodoravno usmerjene kartice. Ključne značilnosti: PVC vložek za ID kartico • Enostaven pregled vsebine • Vodoravna usmeritev • Preprosta in ekonomična rešitev • Idealno za pisarne in dogodke |
| Barva | Transparentna |
| Dimenzija | 11.3 x 9.5 cm |
| Paket | 1000/500/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | PVC, PVC |
| Črtna koda | 8605025653259 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.585 x 0.135 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 9.00 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |
Podobni izdelki
blizu


