35.144.10 - EGO - Trak z držalom za identifikacijsko kartico
0,39 € +DDV
| Zaloga |
9.262 |
Osnovni podatki
| Koda | 35.144.10 |
| Model | EGO |
| Opis | Vrvica za vrat z držalom za ID kartico, praktična rešitev za vsakodnevno pisarniško uporabo, dogodke in poslovna okolja. Vrvica je iz mehkega poliestra za udobno nošenje, držalo za kartico pa iz trajne plastike. Zasnovano za vodoravno usmerjene kartice. Ključne značilnosti: Vrvica za vrat z držalom za ID kartico • Mehek poliesterski trak • Trajno plastično držalo • Vodoravna usmeritev kartice • Primerno za poslovne in promocijske dogodke |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9.7 x 7.7 cm |
| Paket | 384/48 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040072431 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 384 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.25 x 0.49 m |
| Teža bruto kartona | 8.30 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

