34.674.91 - DUTY - Nosilec za identifikacijsko kartico
0,24 € +DDV
| Zaloga |
74.563 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.674.91 |
| Model | DUTY |
| Opis | Univerzalno držalo za ID kartico, zasnovano za podporo vodoravne in navpične usmeritve kartic. Prilagodljiva rešitev za različne vrste kartic in organizacijske potrebe, idealna za pisarne, dogodke in poslovna okolja. Ključne značilnosti: Univerzalno držalo za ID kartico • Vodoravna in navpična usmeritev • Primerno za različne vrste kartic • Funkcionalna in praktična zasnova • Idealno za poslovno uporabo |
| Barva | Transparentna |
| Dimenzija | 9.7 x 6.7 cm |
| Paket | 600/300/10 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040059777 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.43 x 0.38 x 0.255 m |
| Teža bruto kartona | 8.00 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

