34.377.71 - DREAM - Set za risanje, 8/1
0,42 € +DDV
| Zaloga |
6.850 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Opis | Risalni in barvni set, ki združuje osnovna orodja z zabavnimi ilustriranimi stranmi, idealen za otroke, šolske dejavnosti in promocijsko uporabo. Set vključuje 6 barvic, šilček in 20 listov za barvanje z različnimi motivi. Vsi predmeti so pakirani v praktičen kraft kartonski etui s sprednjim oknom za enostaven pregled in prenosljivost. Ključne značilnosti: Risalni in barvni set • 6 barvic • Šilček • 20 ilustriranih listov za barvanje • Kraft kartonska embalaža s sprednjim oknom • Primerno za šolo in kreativne promocije |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5 cm |
| Paket | 400/40/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Wood, Les, Paper, Papir |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040022610 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 400 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.36 x 0.35 x 0.54 m |
| Teža bruto kartona | 14.32 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960910900000 |



