34.790.71 - DORA - Set za risanje, 13/1
3,55 € +DDV
| Zaloga |
5.434 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.790.71 |
| Model | DORA |
| Opis | Risalni set z 12 barvicami in blokom s 70 praznimi belimi listi, zasnovan za otroške ustvarjalne dejavnosti in šolsko uporabo. Kartonska platnica ima na sprednji strani okno, ki omogoča delen vpogled v barve brez odpiranja embalaže. Praktična izbira za šolo, delavnice in promocijske kampanje. Ključne značilnosti: Risalni set • 12 barvic • 70 praznih belih listov • Kartonska platnica • Okno za predogled barv • Primerno za otroke in šolo |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 21 x 14.6 x 2 cm |
| Paket | 30/15/1 |
| Neto teža | 0.27 kg |
| Tisk | Sito, Digitalna |
| Črtna koda | 8605073821754 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 30 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.34 x 0.33 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 9.18 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960910900000 |

