38.127.10 - DOPPLER 240W 2IN1 - USB / Type-C kabel za prenosnik za polnjenje in prenos podatkov z magnetom, 2 v 1, 240W
3,00 € +DDV
| Zaloga |
3.006 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.127.10 |
| Model | DOPPLER 240W 2IN1 |
| Opis | DOPPLER 240W 2IN1 je napreden USB kabel za polnjenje in prenos podatkov z dvojnim vhodom (USB-A/Type-C) in izhodom Type-C, zasnovan za izpolnjevanje zahtev visoko zmogljivih naprav. Z dolžino kabla 1 m je praktičen za vsakodnevno uporabo doma, v pisarni, na poti ali med potovanjem. Izjemna značilnost tega modela je vgrajeni magnet, ki ohranja kabel kompakten, preprečuje zapletanje, olajša nošenje in omogoča pritrditev na kovinske površine. Kabel je izdelan iz tkanega najlona, kar zagotavlja izboljšano vzdržljivost in odpornost proti obrabi, medtem ko aluminijasti priključki zagotavljajo vrhunsko in zanesljivo obdelavo. Zahvaljujoč izjemni moči polnjenja do 240 W (Type-C/Type-C) je kabel primeren za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov, powerbank naprav in visoko zmogljivih računalnikov, pri čemer zagotavlja ultra hitro polnjenje in stabilen prenos podatkov tudi za najzahtevnejše naprave. Podpora za PD (Power Delivery) omogoča inteligentno upravljanje z energijo, hitrejše polnjenje in izboljšano varnost s samodejnim prilagajanjem izhoda priključeni napravi. Izdelek je dobavljen v darilni škatli, kar ga naredi za vrhunsko promocijsko in poslovno darilo. Ključne lastnosti: Material: aluminij, najlon • Dolžina kabla: 1 m • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Vhod: USB-A/Type-C • Izhod: Type-C • Moč polnjenja: do 240 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Vgrajeni magnet (kompaktno shranjevanje in pritrditev) • Polnjenje in prenos podatkov • Združljivo z: mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki, računalniki, powerbank napravami • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 80/10/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Magnet, Darilna embalaža |
| Material | Nylon, Najlon, Aluminum, Aluminij |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, USB 2.0, Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073809264 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 80 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.37 x 0.215 m |
| Teža bruto kartona | 7.50 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Video
Podobni izdelki
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu
blizu

