Osnovni podatki
| Koda | 21.004.10 |
| Model | DOMINO |
| Opis | Vžigalnik DOMINO s kremenčkom je praktičen in cenovno ugoden promocijski model, primeren za obsežne kampanje in distribucijo. Enostaven dizajn in zanesljivo delovanje ga delata klasično izbiro v kategoriji promocijskih vžigalnikov. Ključne lastnosti: Vžigalnik s kremenčkom • Material: ABS • Mehak plamen • Za enkratno uporabo • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.1 x 2.4 x 1.2 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kremen |
| Črtna koda | 8605040026687 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.434 x 0.27 x 0.262 m |
| Teža bruto kartona | 16.50 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961310000000 |







