32.297.71 - DOMINIC - Domine, 28/1
1,10 € +DDV
| Zaloga |
3.851 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Opis | DOMINIC je klasična namizna igra domino, predstavljena v elegantni leseni škatli, zasnovana za družinske igre, družabna srečanja in promocijske aktivnosti. Zahvaljujoč kakovostni leseni embalaži in predstavitvi v darilni škatli je ta izdelek odlično primeren kot korporativno darilo. Lesena škatla je primerna za lasersko graviranje, kar omogoča subtilno in dolgotrajno blagovno znamčenje. Ključne lastnosti: Material: les |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Paket | 100/50/1 |
| Neto teža | 0.13 kg |
| Tisk | Laser, Sito, Tampon |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika, Wood, Les |
| Standard | CE certificate, CE certifikat |
| Črtna koda | 8605040066195 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.35 x 0.34 x 0.3 m |
| Teža bruto kartona | 13.90 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 950300999000 |

