38.218.10 - DALTON 10PD - Pomožna baterija, 10.000 mAh
15,07 € +DDV
| Zaloga |
2.018 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.218.10 |
| Model | DALTON 10PD |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 10.5 x 6.7 x 1.8 cm |
| Paket | 52/1 |
| Neto teža | 0.20 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Darilna embalaža, hitro polnjenje |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073848980 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 52 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.35 x 0.28 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 10.84 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 850760009000 |

