34.474.10 - DALLAS - Zvezek A5
4,34 € +DDV
| Zaloga |
704 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.474.10 |
| Model | DALLAS |
| Opis | Zvezek formata A5 s PU platnico z usnjenimi videzom, zasnovan za poslovno in promocijsko uporabo. Zaobljeni robovi, elastični trak in držalo za pisalo zagotavljajo vsakodnevno funkcionalnost, notranji žep na zadnji platnici pa omogoča priročno shranjevanje dokumentov. Črtasti knjižni blok s 192 stranmi krem papirja nudi dovolj prostora za vsakodnevne zapiske in načrtovanje. Izdelano v Evropi. Ključne lastnosti: Zvezek • Format A5 • 192 strani • Črtasti knjižni blok • Krem papir 80 g/m² • Platnica iz toplotno občutljivega eko usnja • Zaobljeni robovi • Elastični trak • Držalo za pisalo • Notranji žep na zadnji platnici • Izdelano v Evropi |
| Znamka | PRO BOOK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 14.4 x 21.4 cm |
| Paket | 20 |
| Neto teža | 0.30 kg |
| Tisk | Laser, Sito, Digitalna, Suhi žig |
| Dodatki | Notranji žep, Nosilci za svičnike |
| Material | Thermo sensitive PU, Termo občutljivo eko usnje |
| Oblika | A5 |
| Vrsta papirja | Krem |
| Tema | Narejeno v Evropi |
| Črtna koda | 8605040094907 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.34 x 0.17 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 6.58 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Srbija |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu


