Osnovni podatki
| Koda | 32.137.10 |
| Model | CRUZ |
| Opis | CRUZ sončna očala imajo klasičen dizajn in UV 400 zaščito, kar jih naredi za praktičen in privlačen promocijski artikel za poletne kampanje. Njihova univerzalna oblika ustreza širokemu naboru stilov in ciljnih skupin ter zagotavlja zanesljivo zaščito oči. So idealna izbira za poletne promocijske dogodke, festivale, aktivnosti na prostem in blagovne kampanje. Ključne lastnosti: Material: plastika • UV zaščita: UV 400 |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 14.5 x 5 x 3 cm |
| Paket | 250/50/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Standard | CE certificate, CE certifikat |
| Črtna koda | 8605025642260 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 250 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.79 x 0.33 x 0.2 m |
| Teža bruto kartona | 7.66 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 900410910000 |




