34.378.51 - CREATE - Lesene barvice s tempilnikom, 7/1
0,28 € +DDV
| Zaloga |
0 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.378.51 |
| Model | CREATE |
| Opis | Set lesenih barvic z integriranim šilčkom, idealen za šolo, ustvarjalne delavnice in promocijsko uporabo. Barvice so pakirane v cilindričnem kraft kartonskem vsebnik, z vgrajenim šilčkom v pokrovu. Kompaktna in funkcionalna rešitev za risanje in barvanje na poti. Ključne značilnosti: Set 6 lesenih barvic • Kraft cilindrična embalaža • Integriran šilček v pokrovu • Kompaktna in praktična zasnova • Primerno za šolo in promocije |
| Barva | Svetlo zelena |
| Dimenzija | Ø 2.5 x 10.3 cm |
| Paket | 500/25 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Wood, Les |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040062609 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.31 x 0.3 x 0.57 m |
| Teža bruto kartona | 15.70 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960990900000 |


