Osnovni podatki
| Koda | 10.087.22 |
| Model | COLIBRI |
| Opis | Kemični svinčnik COLIBRI je že leta eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih pisalnih pripomočkov, zahvaljujoč svoji zanesljivi konstrukciji, udobnosti in elegantnemu oblikovanju. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in primeren za vsakdanjo uporabo, gumiran oprijem pa zagotavlja varen in prijeten prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Sijoča površina daje svinčniku moderen in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela idealnega za promocijske kampanje in blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Dolgoletni najbolje prodajani model • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Svetlo modra |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605025616933 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.405 x 0.3 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 9.24 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 8 Barve
blizu
+ 9 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu



