32.268.10 - CODY - Držalo s higienskimi vrečkami za hišne ljubljenčke, 15 kosov
0,51 € +DDV
| Zaloga |
10.000 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.268.10 |
| Model | CODY |
| Opis | CODY je praktičen držalec za higienske vrečke za hišne ljubljenčke, izdelan iz plastike in namenjen vsakodnevni uporabi med sprehajanjem. Zahvaljujoč kompaktnemu dizajnu in karabinu ga je mogoče enostavno pritrditi na povodec, nahrbtnik ali torbo, tako da so vrečke vedno pri roki. Izdelek je opremljen s 15 higienskimi vrečkami in je učinkovit promocijski artikel za blagovne znamke v industriji hišnih ljubljenčkov. Ključne lastnosti: Material: plastika • Vključeno: 15 higienskih vrečk • Karabin za pritrditev |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.2 x 5.3 x 4 cm |
| Paket | 200/50/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040073759 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.34 x 0.35 x 0.4 m |
| Teža bruto kartona | 8.98 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

