20.088.10 - COAL SOFT - Brener vžigalnik
1,17 € +DDV
| Zaloga |
0 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.088.10 |
| Model | COAL SOFT |
| Opis | Vžigalnik COAL SOFT s plamenikom je močan in zanesljiv model z mlaznim plamenom, zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo stabilen in natančen plamen. Soft-touch površina zagotavlja udoben oprijem, vetrnoodporna konstrukcija pa omogoča zanesljivo uporabo na prostem. Primeren kot premium promocijski izdelek z izrazitejšim tehničnim značajem. Ključne lastnosti: Vžigalnik s plamenikom • Material: ABS • Mlazni plamen • Polnilni • Soft-touch površina • Vetrnoodporen • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.8 x 3.95 x 1.9 cm |
| Paket | 400/20 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Elektronski |
| Lastnosti | Vodoodporno |
| Črtna koda | 8605040088777 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 400 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.35 x 0.23 m |
| Teža bruto kartona | 14.90 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |

