34.575.90 - CLIPS - Držalo za zapiske z magnetom
1,15 € +DDV
| Zaloga |
1.321 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.575.90 |
| Model | CLIPS |
| Opis | CLIPS je magnetni držalo za sporočila iz kombinacije bambusa in plastike. Vgrajen magnet omogoča enostavno pritrditev na kovinske površine, kot so hladilniki, omarice ali kovinske table, kar zagotavlja priročno shranjevanje zapiskov, fotografij ali majhnih papirjev. Bambusova površina ponuja naraven videz in je primerna za lasersko graviranje, kar ta izdelek naredi privlačen promocijski artikel za pisarne, izobraževalne ustanove in različne marketinške kampanje. Ključne značilnosti: Material: bambus in plastika • Funkcija: magnetni držalo za sporočila |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | 5.8 x 3.5 x 6 cm |
| Paket | 480/120/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Magnet |
| Material | Bamboo, Bambus, Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040045176 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 480 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.39 x 0.29 x 0.5 m |
| Teža bruto kartona | 12.82 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979980 |

