34.457.20 - CLASS - Set za pisanje in risanje, 5/1
0,57 € +DDV
| Zaloga |
2.366 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.457.20 |
| Model | CLASS |
| Opis | Funkcionalen set za pisanje in risanje, primeren za šolsko, pisarniško uporabo ali kot praktično promocijsko darilo. Vključuje vsakodnevne pripomočke, urejeno pakirane v kraft kartonsko embalažo. Kemični svinčnik piše z modrim črnilom, kar ga naredi idealnega za vsakodnevne naloge in šolske dejavnosti. Ključne značilnosti: Set za pisanje in risanje • Ravnilo • Lesen svinčnik • Kemični svinčnik z modrim črnilom • Radirka in šilček • Kraft kartonska embalaža • Primerno za šolo in promocije |
| Barva | Modra |
| Dimenzija | 19.7 x 3.4 x 1.2 cm |
| Paket | 400/100/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Paper, Papir |
| Črtna koda | 8605040034118 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 400 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.47 x 0.405 x 0.385 m |
| Teža bruto kartona | 16.62 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960850000000 |
Podobni izdelki
blizu


