41.238.10 - CAMPUS STEEL - Steklenica za vodo, 400 ml
3,14 € +DDV
| Zaloga |
3.669 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.238.10 |
| Model | CAMPUS STEEL |
| Opis | Steklenica CAMPUS STEEL je najnovejši dodatek naši kolekciji Campus in popolna novost v ponudbi. Za razliko od drugih modelov je izdelana iz nerjavečega jekla 304, kar ponuja višjo odpornost proti koroziji, nevtralne lastnosti okusa in vonja ter večjo vzdržljivost v primerjavi z aluminijem. Zahvaljujoč enoslojni konstrukciji steklenica ostaja lahka in praktična za vsakodnevno uporabo. S prostornino 400 ml je idealna za aktiven življenjski slog, medtem ko karabin omogoča enostavno pritrditev na nahrbtnike ali opremo. Polmatirana površina zagotavlja sodoben videz in izboljšuje predstavitev blagovne znamke, površina pa je posebej primerna za lasersko graviranje. Steklenica prihaja s pokrovčkom iz plastike, odpornim proti puščanju. Ključne lastnosti: Material: nerjavno jeklo 304 • Konstrukcija: enoslojno • Prostornina: 400 ml • Karabin za pritrditev • Polmatirana površina • Pokrovček iz plastike, odporen proti puščanju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 18.4 cm |
| Paket | 64/1 |
| Neto teža | 0.11 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 400 ml |
| Črtna koda | 8605073868148 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 64 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.575 x 0.3 x 0.4 m |
| Teža bruto kartona | 7.96 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |
Podobni izdelki
+ 3 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu

