41.190.10 - CAMPUS RPET - Steklenica za vodo, 600 ml
1,22 € +DDV
| Zaloga |
6.444 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.190.10 |
| Model | CAMPUS RPET |
| Opis | Steklenica CAMPUS RPET s prostornino 600 ml ohranja prepoznavno obliko ikonične kolekcije Campus, hkrati pa uvaja bolj trajnosten material. Izdelana iz RPET plastike, proizvedene z recikliranjem plastičnih steklenic, pomaga zmanjšati odpadke in ohranjati vire, kar jo naredi okoljsko odgovorno izbiro. Material je lahek, vzdržljiv in primeren za vsakodnevno uporabo. Njen polprozoren dizajn omogoča enostavno spremljanje ravni tekočine. Pokrovček iz plastike zagotavlja varno zapiranje in preprečuje puščanje, kovinski karabin pa omogoča enostavno pritrditev in nošenje, kar jo naredi idealno za dejavnosti na prostem in dnevno uporabo. Ključne lastnosti: Material: RPET plastika • Prostornina: 600 ml • Polprozorna barva • Pokrovček iz plastike, odporen proti puščanju • Kovinski karabin • Lahka in vzdržljiva • Ekološki material • Prepoznavna oblika • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23 cm |
| Paket | 40/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | RPET, RPET |
| Zmogljivost | 600 ml |
| Tema | RPET |
| Črtna koda | 8605040093757 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.61 x 0.4 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 3.92 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392490000000 |
Podobni izdelki
+ 3 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu

