52.035.15 - CAMERON LADY - Ženski pulover s kapuco, 380 g/m2
27,11 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 60 | 34 | 115 | 0 | 48 |
| Prihod | 10009.08.26. | 25009.08.26. | 10009.08.26. | 5009.08.26. | 5009.08.26. |
Osnovni podatki
| Koda | 52.035.15-S |
| Model | CAMERON LADY |
| Opis | Pulover s kapuco, 380 g/m2, dva sprednja žepa, očesca na kapuci, manšetah in robu, dodatni šivi na ramenih, rokavih in robu |
| Barva | Pepelnata |
| Paket | 25/1 |
| Neto teža | 0.53 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Črtna koda | 8605040098103 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 25 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.5 x 0.365 x 0.51 m |
| Teža bruto kartona | 15.38 kg |
| Volumen kartona | 0.09 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 610230900000 |
Podobni izdelki
+ 3 Barve
blizu
blizu
blizu




