Osnovni podatki
| Koda | 61.901.10 |
| Model | BUSINESS |
| Opis | Rokovnik formata B5, zasnovan za poslovno in reprezentativno uporabo. Šivana platnica z okrasno podrobnostjo na hrbtu daje klasičen in urejen videz, darilna škatla pa je vključena v embaliranje, kar ga naredi primernega za korporativna in premium promocijska darila. Črtasti knjižni blok s 224 stranmi krem papirja (80 g/m²) zagotavlja dovolj prostora za načrtovanje in zapiske. Izdelano v Evropi. Ključne lastnosti: Rokovnik • Format B5 • 224 strani • Črtasti knjižni blok • Krem papir 80 g/m² • Šivana platnica iz toplotno občutljivega eko usnja • Okrasna podrobnost na hrbtu • Darilna škatla vključena • Izdelano v Evropi |
| Znamka | PRO BOOK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 17.3 x 24.5cm |
| Paket | 10 |
| Neto teža | 0.49 kg |
| Tisk | Sito, Digitalna, Potisk s folijo |
| Material | Vinyl paper, Vinil papir |
| Oblika | B5 |
| Vrsta papirja | Beli |
| Tema | Narejeno v Evropi |
| Črtna koda | 8605025600475 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.26 x 0.13 m |
| Teža bruto kartona | 5.30 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Srbija |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu


